Hakkımızda

Otomasyonun hayatımızın her alanına nüfus ettiği günümüzün temeli 18. Ve 19. Yüzyıllarda Avrupa’da gerçekleşen Endüstri Devrimi ile atılmıştır. Endüstri Devrimi ile otomasyon kavramları insanların hayatının merkezine yerleşmiştir. AVS Otomasyon gelişen dünyayı yakalamak ve endüstrinin ihtiyaçlarına en yenilikçi, kaliteli ve profesyonel çözümler sunmak hedefi ile 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bugüne, çok önemli ve değerli projelere imza atarak kendi alanında en üst sıralarda yer almaktadır.

AVS Otomasyon 20 yılı aşkın tecrübesi ve dinamik ekibi ile gelişen teknolojiyi yakalayarak birçok global firmaya sürdürülebilir, hızlı, kaliteli hizmet ve profesyonel teknik destek sağlamaktadır.

İzmir merkezli firmamız müşteri ihtiyaçları doğrultusunda PLC Kontrollü Makine Optimizasyonu, SCADA Yazılımı, Servo Motor Uygulamaları ve Uzak İzleme Kontrol Yazılımları alanında profesyonel çözümler sunmaktadır.

Firmamız dünyanın en önde gelen HMI markası Beijer Electronics’ in Ege Bölge Bayiliğini yürütmektedir. Başta HMI olmak üzere Beijer markası altında bulunan Plc, Hız Kontrol, Servo, Web ve Endüstriyel Haberleşme çözümlerini müşterileri ile buluşturmak için bir köprü görevi görmektedir.

Misyon

Avs Otomasyon mevcut iş süreçlerini dijital olarak kullanılabilir hale getirmek, sürdürülebilir verimlilik ve maliyet optimizasyonu için yenilikçi Endüstri 4.0 çözümleri sunar.

Kalite bizim için sadece kullandığımız ürünler değildir. Tüm süreçlerimiz müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi üzerine tasarlanmaktadır.

Satış öncesi ve sonrası işletilen her süreç, alanında tecrübeli personel kadromuz ile büyük bir titizlikle yürütülmektedir.

Vizyon

Vizyonumuz, bugün olduğu gibi gelecekte de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktır. Alanında lider bir firma olmayı hedefleyerek, müşterilerimizin otomasyon teknolojisi adımlarında ilk tercihi olmaktır.