X2 Extreme - Dayanıklı HMI Ürünleri

 

X2 extreme paneller bütün önde gelen sınıflandırma kuruluşlarından sertifikalıdır. Gaz, toz, buhar bulunan tehlikeli ortamlarda ve dışarıda dayanıklı kullanım için tasarlanmıştır. -30°C ile +70°C arasında değişen sıcakta, yüksek titreşimli ve yüksek basınçlı su akışının bulunduğu ortamlarda çalışma gibi çevresel gelişmiş yetenekleri bulunur.

 

X2 extreme paneller 7, 12 ve 15 inç olmak üzere 3 sürüme sahiptir: Standart montaj, yüksek performanslı sürümler ile tümüyle sızdırmaz yüksek performanslı sürümleri bulunur. Bütün yüksek performanslı sürümleri yüksek çözünürlüklü ekran ve isteğe bağlı entegre CODESYS PLC işlevine sahiptir.

 

X2 extreme ayrıca deniz ve tehlikeli ortamlarda kullanım için sertifikanın gerekmediği düşük maliyetli ve yalnızca dayanıklı sürümlere (RO - rugged only), deniz ve tehlikeli ortamlarda kullanım için sertifika gereken ancak dayanıklı kullanıma ihtiyaç duyulmayan yalnızca sertifikalı (CO - certified only) sürümlere sahiptir.

 

X2 extreme ayrıca endüstriyel ortamlarda HTML5 web teknolojilerinden yararlanmak isteyen kuruluş ve kişiler için kusursuz olan bir dizi HMI ürününü kapsar. X2 web HMI ürünleri hiçbir dönüştürme veya yeniden tasarım gerektirmeden aynı içeriğin mobil, tablet gibi farklı platformlarda aynı şekilde görselleştirilmesini sağlar.

Standart Pano Montaj Modeller

 

Yüksek Performanslı Pano Montaj Modeller

 

Sızdırmazlığı tamamen sağlanmış M12 konnektörlü yüksek performanslı modeller

 

Standart pano montaj web istemcisi modeller

 

Pano montaj

Pano montaj modellerde ön kısım IP66, NEMA 4X/12 ve UL Tip 4X/12 giriş koruması sınıfına sahiptir ve ATEX Bölge 2 ve ATEX Bölge 22 sertifikasyonuna uygundur

Tamamen sızdırmaz

M12 konnektörlere sahip tamamen sızdırmaz modeller tehlikeli konum ve deniz sertifikalarıyla IP66, NEMA 4X/12 sınıfıdır.

Şiddetli titreşim

Paneller titreşim için 4 g RMS sinüs taraması, darbe için ise 40 g 11 msn. yarı sinüs testine tabi tutulmuştur.

Yüksek sıcaklıklar

Aşırı -30°C - +70°C çalışma sıcaklığı aralığı en zorlu ortamlarda sorunsuz kullanımı garanti eder.

Sağlam alüminyum kasa

IP65, NEMA 4X/12 ve UL Tip 4X/12 ön kısma sahip sağlam alüminyum kasa. Doğrudan yağmur, kar ya da yüksek basınçlı su, kir ve toza karşı dayanıklıdır.

CODESYS ile kontrol

Tüm yüksek performanslı modeller güvenli ve hızlı program yürütme için özel CPU çekirdeklerinde çalışan entegre CODESYS IEC 61131-3 PLC işlevi sunar. Ölçeklendirilebilir ve uygun maliyetli bir çözüm için uzak G/Ç'ler eklemeniz yeterlidir.

Dahili izolasyon

Dahili izolasyon, patlama ve gerilime dayanıklılık ile ilgili deniz standartlarını karşılar.

CiX CAN, Profibus ve MPI

CANopen bus veya merkezi CiX CAN, Profibus veya MPI modülleri kullanılan kontrol cihazlarıyla arayüz oluşturmak kolaydır.

Tehlikeli ortamlar için sertifikalı

Gaz, buhar ve toz bulunan tehlikeli alanlarda kullanım için sertifikalı.

UL, CE, FCC ve KCC sertifikaları

X2 ürün yelpazesinin tamamı UL, CE, FCC ve KCC sertifikaları ile güçlü bir standart sertifikasyon imkanı sunar.

Deniz sertifikaları

X2 paneller geniş deniz sertifikaları sınıfını karşılar, bu da bu panelleri denizdeki her türlü konum için uygun hale getirir.

Dahili izolasyon

Dahili izolasyon, patlama ve gerilime dayanıklılık ile ilgili deniz standartlarını karşılar.

Kataloğu indirin

Kataloğumuzdan X2 serisi hakkında daha fazla bilgi edinin