X2 marine: Denizde yaşam için tasarlandı

X2 marine paneller açık denizlerde, gemilerde ve diğer deniz uygulamalarında kullanıcı dostu güvenilir operasyonlar sunar. Siyah çerçevesi ve denizcilik birimlerinden aldığı sertifikalarla paneller kaptan köşklerine, makine dairelerinde ve kamaralarda kullanıma uygundur. X2 marine paneller isteğe bağlı yüksek parlaklığa sahip ekran ve entegre CODESYS PLC işlevleri ile de mevcuttur.

X2 Marine

 

Deniz sertifikaları

X2 paneller normalde HMI'larda mevcut olan geniş deniz sertifikaları sınıfını karşılar, bu da bu panelleri denizdeki her türlü konum için uygun hale getirir.

UL, CE, FCC ve KCC sertifikaları

X2 ürün yelpazesinin tamamı UL, CE, FCC ve KCC sertifikaları ile güçlü bir standart sertifika imkanı sunar.

Güçlü ARM Cortex-A9 işlemci

Güçlü tek, çift ve dört çekirdekli ARM Cortex-A9 zorlu uygulamalarda hızlı ekran depolama ve program taşıma imkanı sunar.

CODESYS ile kontrol ekleyin

Güvenli ve hızlı program yürütmek için özel CPU çekirdeklerinde çalışan, CODESYS'in sunduğu esnek bağlı entegre IEC 61131-3 PLC işlevini tercih edin. Ölçeklendirilebilir ve uygun bir çözüm için uzak G/Ç'ler yeterlidir.

Karar verilebilir arka ışık

Yüksek ve düşük sıcaklık koşullarında rahat ve güvenli çalışma. Arka ışık sürekli olarak çok düşük parlaklığa kadar kısılabilir.

Yüksek parlaklığa sahip ekran

Yansıtmaz filme sahip, genel olarak 1.000 cd/m² arka ışık, güneş ışığı gibi geniş ve parlak mükemmel bir okuma deneyimi sağlar.

Dahili dijital çıkışlar

Yüksek kablo seçeneğine sahip X2 marine paneller alarmlar, sinyal lambaları vb.'nin doğrudan bağlanması için dahili dijital çıkışlara sahiptir.

Bireysel Dahili

Dahili, patlama ve gerilime dayanıklılık ile ilgili deniz standartlarını karşılar.

SD bellek kartı

Kart girişi ve USB bağlantısı akıllı bellek genişletme, proje yedekleme ve uygulama yükleme için panelin bölmesi kapağının arkasında yer alır.

Geniş ekran biçimi

X2 paneller geleneksel 4:3 kare ve kişisel yer alacak şekilde oluşturulmuş geniş ekran biçimi sunar.

CiX CAN, Profibus ve MPI

CANopen bus veya merkezi CiX CAN, Profibus veya MPI modülleri kullanılan kontrol cihazlarıyla arayüz oluşturmak kolaydır.